METROCOOL

Endütriyel ortamlar için klima, soğutma kapasitesi aralığı: Capacity: 5.2kW-13.0kW. METROCOOL özellikle yüksek sıcaklık, kirli hava ve sürekli soğutma ihtiyacı olan endüstriyel ortamlar için dizayn edilmiş ve yüksek verim sunan bir cihazdır. Yüksek dayanıklılık ve güvenilirlik, geniş çalışma şartları, çeşitli enerji besleme seçenekleri ve iyi bir yangın güvenliği sunar.

TELECOOL

Kabinet soğutucu klima. Kapasite aralığı 500W-3000W. TELECOOL Kabinet kliması; kompresör ve/veya HEAT PIPE ile, kabinet içindeki ısıyı dışarıya atar. Fan kullanmanın sebep olduğu problemleri önler, Toz ve ısıyı kabinet dışında tutar. Kabin içerisinde, elektrik ekipmanlar için ideal ısıyı sağlar, elektronik ekipmanların etkili bir şekilde istikrarlı çalışmasını ve tüm sistemin güvenilirliğinin gelişmesini sağlar. TELECOOL, çoğunlukla, Dış Ortam Telekomünikasyon kabini, Akü Kabini, Elektrik dağıtım pano kabini ve endüstriyel kontrol kabinetlerinde kullanılır.

MOBILECOOL-OUTDOOR

Telekom yer istasyonu kliması; soğutma kapasitesi aralığı: 3.5kW-13.6kW. MOBILECOOL-OUTDOOR, AIRSYS BTS klima ailesinin bir ürünüdür. MOBILECOOL-OUTDOOR Yüksek verimlilik, çeşitli enerji besleme tipleri, yeşil soğutucu akışkan, çeşitli montaj şekli, geniş çalışma aralığı, güvenlik vb ihtiyaçları karşılar. Cihaz, günümüzün en yeni teknolojisi ile donatılmış olup, müşterinin beklentilerinin üzerinde bir değer sunar. Cihaz paket tipi olup, Dış Ortama kurulum yapılması için üretilmiş olup, Kompresörlü soğutma, Free cooling sistem ve kontrol sistemi ile donatılmıştır

MOBILECOOL-SPLIT

Telekom yer istasyonu kliması; soğutma kapasitesi aralığı: 3.4~13.4kW. MOBILECOOL-SPLIT, AIRSYS BTS klima ailesinin bir ürünüdür. MOBILECOOL-SPLIT Yüksek verimlilik, çeşitli enerji besleme tipleri, yeşil soğutucu akışkan, çeşitli montaj şekli, geniş çalışma aralığı, güvenlik vb ihtiyaçları karşılar. Cihaz, günümüzün en yeni teknolojisi ile donatılmış olup, müşterinin beklentilerinin üzerinde bir değer sunar. Cihaz split tipi olup, Dış Ortama ve iç ortama kurulum yapılması için üretilmiş 2 parçadan oluşmakta olup, Kompresörlü soğutma, Free cooling sistem ve kontrol sistemi ile donatılmıştır. Bütün parçaları, fabrikada monte edilmiş ve test edilmiştir. Fabrikadan ayrılmadan, tüm parametreleri ve fabrika ayarları yapılmaktadır.

MOBILECOOL-INDOOR

Telekom yer istasyonu kliması; soğutma kapasitesi aralığı: 3.4~13.4kW. MOBILECOOL-INDOOR, AIRSYS BTS klima ailesinin bir ürünüdür. MOBILECOOL-INDOOR Yüksek verimlilik, çeşitli enerji besleme tipleri, yeşil soğutucu akışkan, çeşitli montaj şekli, geniş çalışma aralığı, güvenlik vb ihtiyaçları karşılar. Cihaz, günümüzün en yeni teknolojisi ile donatılmış olup, müşterinin beklentilerinin üzerinde bir değer sunar. Cihaz paket tipi olup, İç Ortama kurulum yapılması için üretilmiş olup, Kompresörlü soğutma, Free cooling sistem ve kontrol sistemi ile donatılmıştır. Bütün parçaları, fabrikada monte edilmiş ve test edilmiştir. Fabrikadan ayrılmadan, tüm parametreleri ve fabrika ayarları yapılmaktadır.

FREECOOL-AD

Adiabatic Evaporation Cooling Unit Air Volume: 9200~18000m3/h Cooling Capacity:15~30kW FREECOOL-AD, an adiabatic evaporation cooling unit, is designed for small/medium data center or electronic equipment room. Direct free cooling will be used when outdoor temperature is low; if ambient temperature rises, adiabatic mode will be used. Ambient air will blow through the built-in pad saturated with water, evaporating water by air flow.

FREECOOL

Programlanabilir Kontrol üniteli, Free Cooling Cihazı. Hava debisi:1000~3450m3/h. FREECOOL, Barınaklar ve küçük bilgi işlem merkezlar için, akıllı havalandırma cihazıdır. Ekipman odasını soğutmak için, Dış ortamdaki temiz, daha soğuk havayı içeriye sokar. FREECOOL unitesi kullanarak, klima cihazı çalışma süresi oldukça kısaltılır ve 30~90% civarında enerji tasarrufu yapılabilir. FREECOOL ünitesi EC fanı kullanarak, en düşük enerji tüketimiyle Sıcaklık farkına göre hava debisini otomatik ayarlar.

FREECOOL-HD

Adyabatik Buharlaşmalı Soğutma Cihazı, Hava Debisi: 9200~18000m3/h, Soğutma kapasitesi:15~30kW. FREECOOL-AD, küçük/orta sistem odaları veya elektronik ekipman odaları için geliştirilmiştir. Eğer Dış ortam sıcaklığı düşükse; Direk Free Cooling kullanılır; Eğer Dış ortam scaklığı yükselirse, Adyabatik mode kullanılmaya başlanır. Cihaz içinde su ile ıstatılmış peteklere Dış hava üflenir, hava ile su buharlaştırılır.