OPTIMA

Kritik uygulamalar için Hassas Kontrollü Klima. Kapasite aralığı : 17,6KW - 134,5KW. OPTIMA ürün ailesi, Orta ve Büyük Bilgi işlem merkezleri için dizayn edilmiştir. OPTIMA, Hassas Sıcaklık ve Nem kontrolünü; 7x24, olağanüstü güvenli ve eneji tasarruflu çalışma ile sağlar. OPTIMA serisi cihazların, Hava Soğutmalı Direk Genleşmeli (DXA), Su Soğutmalı Direk Genleşmeli (DXW), Soğutulmuş Sulu Tek Bataryalı (CW) ve Çift Bataryalı (CWD) tipleri mevcuttur.

OPTIMA-FC

Kritik uygulamalar için Free Cooling özellikli Hassas Kontrollü Klima. Kapasite aralığı : 17,6KW - 106,7KW. OPTIMA-FC serisi Free Cooling Yapabilen Hassas Kontrollu klima, Mekenik soğutma ve Free Cooling olmak üzere iki soğutma çevrimine sahiptir. Dış ortam sıcaklığı, Free Cooling çalışma şartlarını sağladığı zaman, Free Cooling sistemi öncelikli çalışmaya başlar ve Mekanik Soğutmanın çalışma süresini kısaltmaya ve Enerji Tüketimi azaltmaya başlar. OPTIMA-FC serisi; OPTIMA-FC.DXA: Hava Soğutmalı Direk Genleşmeli Free Cooling bataryalı Tip ve OPTIMA-FC.DXW: Su Soğutmalı Direk Genleşmeli Free Cooling bataryalı Tip olmak üzere iki tiptir.

OPTIMA-FC-INV

Kritik uygulamalar için Free Cooling özellikli DC Inverter Hassas Kontrollü Klima. Kapasite aralığı : 18,2KW - 115,4KW. OPTIMA-FC-INV serisi Free Cooling Yapabilen DC Inverter Hassas Kontrollu klima, Orta ve Büyük Bilgi İşlem merkezleri için dizayn edilmiştir. OPTIMA-FC-INV, Hassas Sıcaklık ve Nem kontrolünü; inverter teknolojisi ile, 7x24, olağanüstü güvenli ve eneji tasarruflu çalışma ile sağlar. Mekanik soğutma ve Free Cooling olmak üzere iki soğutma çevrimine sahiptir. Dış ortam sıcaklığı, Free Cooling çalışma şartlarını sağladığı zaman, Free Cooling sistemi öncelikli çalışmaya başlar ve Mekanik Soğutmanın çalışma süresini kısaltmaya ve Enerji Tüketimi azaltmaya başlar. OPTIMA-FC-INV serisi; OPTIMA-FC-INV.DXA: Hava Soğutmalı Direk Genleşmeli Free Cooling bataryalı Tip ve OPTIMA-FC-INV.DXW: Su Soğutmalı Direk Genleşmeli Free Cooling bataryalı Tip olmak üzere iki tiptir.

OPTIMA-INV

Kritik uygulamalar için DC İnverter Hassas Kontrollü Klima. Kapasite aralığı : 17,6KW - 115,4KW. OPTIMA-INV ürün ailesi, Orta ve Büyük Bilgi işlem merkezleri için dizayn edilmiştir. OPTIMA-INV, Hassas Sıcaklık ve Nem kontrolünü; 7x24, olağanüstü güvenli ve eneji tasarruflu çalışma ile sağlar. OPTIMA-INV serisi cihazların, Hava Soğutmalı Direk Genleşmeli (DXA), Su Soğutmalı Direk Genleşmeli (DXW) tipleri mevcuttur.

OPTIMA-HD

Kritik uygulamalar içinSoğutulmuş Sulu Hassas Kontrollü Klima. Kapasite aralığı : 42,1KW - 180,9KW. OPTIMA-HD, yüksek yoğunluklu soğutmayı, merkezi su soğutma grubu veya Free Cooling soğutma kulesinden aldığı soğuk su ile yapar. Kompresör yada kondensere ihtiyaç yoktur, ilk yatırım maliyeti düşüktür. Toplam sistem daha fazla güvenilir ve enerji tasarrufu sağlar. OPTIMA-HD serisi cihazların, Tek Soğutma devreli olan OPTIMA-HD.CW ve Çift Soğutma devreli olan OPTIMA-HD.CWD tipleri mevcuttur.

DATACOOL

Kritik uygulamalar için Hassas Kontrollü Klima. Kapasite aralığı : 5KW - 30,5KW. DATACOOL ürün serisi, AIRSYS`nin önerdiği, Bilgi işlem merkezi soğutucu ürünlerinden birisidir.Özellikle Bilgi işlem merkezlerinin soğutulması için dizayn edilmiştir. DATACOOL, Hassas Sıcaklık ve Nem kontrolünü; Orta/Küçük Bilgi İşlem merkezlarinde, 7x24, olağanüstü güvenli ve eneji tasarruflu çalışma ile sağlar. DATACOOL serisi cihazlar, -45℃~45℃ dış hava sıcaklıklarında 7x24 çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Ürünler, Pazarda talep edilen yüksek verimlilik ve dayanıklılık taleplerini fazlası ile karşılamaktadır.

DATACOOL-PACKAGE

9.1~48.6kW kapasite aralığında, Taze Havalı Free Cooling özelliği ile donatılmış, Paket Tipi Hassas Kontrollu Klima. Hassas Kontrollu Klimalar serisi içinde olan ürün, Kritik klima uygulamaları için maksimum değer sağlar. DATACOOL-PACKAGE, self-contained (Monoblock) bir klima cihazı olup, Mekanik soğutma ve Taze havalı free cooling sistemi ile donatılmıştır. Çok fazla montaj ve işletme maliyeti tasarrufu yapar.